Головна Банки Небанківський фінансовий сектор Кібершахрайство

Шахрайська схема "ЄПільга"

Шахрайська схема "ЄПільга"

Шахрайська схема "Допомога від міжнародних благодійних організацій"

Шахрайська схема "Допомога від міжнародних благодійних організацій". Через соціальні мережі та месенджери відбувається масове розповсюдження повідомлення: "В зв’язку з енергетичною кризою в країні, при підтримці міжнародних благодійних організацій, урядом України було прийнято рішення про надання єдиноразової фінансової допомоги в розмірі 4500 грн".

Шахрайська схема "Допомога від ООН та ЮНІСЕФ"

Шахрайська схема "Допомога від ООН та ЮНІСЕФ". Через соціальні мережі та месенджери відбувається масове розповсюдження повідомлення про можливість отримання громадянам України фінансової допомоги від ООН у розмірі 13 200 грн.

Шахрайська схема "Допомога від ООН"

Шахрайська схема "Допомога від ООН". Через соціальні мережі та месенджери відбувається масове розповсюдження повідомлення про можливість отримання громадянам України фінансової допомоги від ООН у розмірі 12 000 грн.

Шахрайська схема "Допомога від ЮНІСЕФ"

Шахрайська схема "Допомога від ЮНІСЕФ". Через соціальні мережі та месенджери відбувається масове розповсюдження повідомлення про можливість отримання громадянам України фінансової допомоги за програмої "СПІЛЬНО"від ЮНІСЕФ у розмірі 33 000 грн.

Шахрайська схема "Дія ЄВиплати"

Шахрайська схема "Дія ЄВиплати". Через соціальні мережі та месенджери відбувається масове розповсюдження повідомлення про можливість отримання громадянам України фінансової допомоги через Дія ЄВиплати у розмірі 12 000 грн.

Шахрайська схема "МІЖНАРОДНИЙ ФОНД ДОПОМОГИ ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА"

Шахрайська схема "МІЖНАРОДНИЙ ФОНД ДОПОМОГИ ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА". Через соціальну мережу Facebook відбувається масове розповсюдження рекламного повідомлення про можливість отримання громадянам України виплат у розмірі 7000 грн. за підтримки міжнародних організацій.

Шахрайська схема "Дія — Державна допомога онлайн"

Шахрайська схема "Дія — Державна допомога онлайн". Через соціальну мережу Facebook відбувається масове розповсюдження рекламного повідомлення про можливість отримання громадянам України виплат у розмірі 3000 грн. за допомогою Дії.

Шахрайська схема "Грошова допомога через BankID"

Шахрайська схема "Грошова допомога через BankID". Через соціальні мережі та месенджери відбувається масове розповсюдження повідомлення про можливість отримання громадянам України фінансової допомоги у розмірі 11 500 грн.

Шахрайська схема "Фонд Допомогати Просто"

Шахрайська схема "Фонд Допомогати Просто". В Телеграм каналах відбувається масове розповсюдження рекламного повідомлення про можливість отримання громадянам України грошових виплат у розмірі 9350 грн. від Фонду Допомогати Просто у зв'язку з ситуацією в країні, які стартували з 25 квітня по 26 травня 2023 року.