Головна Банки Небанківський фінансовий сектор Кібершахрайство

Корисні сервіси

Virus Total

Virus Total - безкоштовний сервіс аналіз підозрілих файлів і посилань (URL) на предмет виявлення вірусів та шкідливих програм. Усі використовувані службою антивірусні бази постійно оновлюються. У підсумках перевірки вказуються дати останніх оновлень усіх баз.


Hybrid Analysis

Hybrid Analysis - безкоштовний сервіс аналізу шкідливих програм, який виявляє та аналізує невідомі загрози за допомогою унікальної технології гібридного аналізу.


Have I been pwned?

Нave i been pwned? - сервіс який дозволяє користувачам інтернету перевіряти, чи були скомпроментовані їхні особисті та корпоративні дані.


MXToolBox

MXToolBox - сервіс, набір онлайн інструментарію для швидкої діагностики питань, пов'язаних із електронною поштою.


Shodan

Shodan (Sentient Hyper-Optimized Data Access Network) - розумна, гіпероптимізована мережа доступу до даних, пошукова система для IoT.


Urlscan

Urlscan - cервіс для сканування та аналізу веб-сайтів. Коли URL-адресу подано на urlscan.io, автоматизований процес перейде до URL-адреси, як звичайний користувач, і запише активність, яку створює навігація по цій сторінці. Сюди входять домени та IP-адреси, до яких звертаються, ресурси (JavaScript, CSS тощо), запитувані з цих доменів, а також додаткова інформація про саму сторінку. Також сервіс зробить знімок екрана сторінки, запише вміст DOM, глобальні змінні JavaScript, файли cookie, створені сторінкою, та безліч інших спостережень.


Malshare

MalShare - це сервіс сховища зловмисних програм, керованого спільнотою, яка працює над створенням додаткових інструментів для загальної користі спільноти безпеки.


phishtank

PhishTank - сервіс, направлений на боротьбу з фішингом, спільну роботу спільноти. Компанія пропонує систему підтвердження фішингу, засновану на взаємодії публікацій, де одні користувачі публікують посилання на запідозрені в фішинг ресурси, а інші користувачі «голосують» за те, чи є ці ресурси фішингом чи ні.


AbuseIPDB - сервіс, який допомагає системним адміністраторам та веб-майстрам перевіряти та повідомляти IP-адреси, які беруть участь у зловмисних заходах, таких як спам, DDoS-атаки тощо.


Censys – це пошукова система, яка опитує всі публічно доступні IP-адреси. В результаті створюється своєрідна карта інтернету, на якій можна шукати будь-які пристрої з мережевим інтерфейсом, вивчати характер поширення вразливостей.


ONYPHE - це пошукова система з відкритих джерел даних про кіберзагрози, зібрана шляхом сканування різних ресурсів, доступних в мережі інтернет.


CyberChef - веб-додаток для шифрування, кодування, стиснення та аналізу даних.