Головна Банки Небанківський фінансовий сектор Кібершахрайство

Шахрайська схема "Державна програма допомоги громадянам України"

Шахрайська схема "Державна програма допомоги громадянам України". Через соціальні мережі та месенджери поширюються повідомлення про можливість отримання державної допомоги у розмірі 10400грн.

Шахрайська схема "єДопомога — Грошова допомога від держави"

Шахрайська схема "єДопомога — Грошова допомога від держави". Через соціальні мережі та месенджери поширюються повідомлення про можливість отримання грошової допомоги від держави та міжнародних партнерів у розмірі 6800 гривень.

Шахрайська схема "Програма виплат 10800 грн"

Шахрайська схема "Програма виплат 10800 грн". Через соціальні мережі та месенджери поширюються повідомлення про можливість отримання грошової допомоги від держави у розмірі 10800 гривень.

Шахрайська схема "Пошта України: Ваша посилка не може бути доставлена"

Через соціальні мережі, месенджери та SMS поширюються повідомлення про збій доставки посилки та надають активне посилання для оновлення адреси отримувача.

Шахрайська схема "CARE Ukraine"

Шахрайська схема "CARE Ukraine". Через соціальні мережі та месенджери поширюються повідомлення про можливість отримання грошової виплати для кожного українця.

Шахрайська схема "Програма виплат 6600 грн"

Шахрайська схема "Програма виплат 6600 грн". Через соціальні мережі та месенджери поширюються повідомлення про можливість отримання грошової допомоги від держави у розмірі 6600 гривень.

Шахрайська схема "Ідентифікація SIM-карти Київстар"

Шахрайська схема "Ідентифікація SIM-карти Київстар". Через соціальні мережі та месенджери поширюються повідомлення про можливість отримання грошових коштів у сумі 1000 грн за ідентифікацію SIM-карти.

Шахрайська схема "Нова Виплата 8.000UAH"

Шахрайська схема "Нова Виплата 8.000UAH". Через соціальні мережі та месенджери відбувається масове розповсюдження повідомлення про надання нової виплати від держави громадянам України у розмірі 8000 гривень.

Шахрайська схема "Допомога 6500 грн"

Шахрайська схема "Допомога 6500 грн". Через соціальні мережі та месенджери відбувається масове розповсюдження повідомлення про надання допомоги громадянам України у розмірі 6500 гривень.

Шахрайська схема "OshadHelp"

Шахрайська схема "OshadHelp". Через соціальні мережі та месенджери відбувається масове розповсюдження повідомлення про надання допомоги від Ощадбанку громадянам України від держави у розмірі 6500 гривень.