Головна Банки Небанківський фінансовий сектор Кібершахрайство

Шахрайська схема "Допомога Українцям від ООН & Дія"

Шахрайська схема "Допомога Українцям від ООН & Дія". Через соціальні мережі та месенджери поширюються повідомлення про можливість отримання фінансової допомоги від Управління Верховного комісара ООН з питань біженців (УВКБ ООН) у розмірі 7500 грн.

Шахрайська схема "Міжнародна допомога"

Шахрайська схема "Міжнародна допомога". Через соціальні мережі та месенджери поширюються повідомлення про можливість отримання міжнародної допомоги.

Шахрайська схема "Нова Пошта грошовий переказ був успішно оплачений одержувачем!"

Шахрайська схема "Нова Пошта грошовий переказ був успішно оплачений одержувачем!". Через соціальні мережі, месенджери та SMS поширюються повідомлення наступного змісту: Відправлений з мобільної версії Нова Пошта #569661 грошовий переказ був успішно оплачений одержувачем! Перейдіть за посиланням, щоб отримати кошти.

Шахрайська схема "Державна програма допомоги громадянам України"

Шахрайська схема "Державна програма допомоги громадянам України". Через соціальні мережі та месенджери поширюються повідомлення про можливість отримання державної допомоги у розмірі 10400грн.

Шахрайська схема "єДопомога — Грошова допомога від держави"

Шахрайська схема "єДопомога — Грошова допомога від держави". Через соціальні мережі та месенджери поширюються повідомлення про можливість отримання грошової допомоги від держави та міжнародних партнерів у розмірі 6800 гривень.

Шахрайська схема "Програма виплат 10800 грн"

Шахрайська схема "Програма виплат 10800 грн". Через соціальні мережі та месенджери поширюються повідомлення про можливість отримання грошової допомоги від держави у розмірі 10800 гривень.

Шахрайська схема "Пошта України: Ваша посилка не може бути доставлена"

Через соціальні мережі, месенджери та SMS поширюються повідомлення про збій доставки посилки та надають активне посилання для оновлення адреси отримувача.

Шахрайська схема "CARE Ukraine"

Шахрайська схема "CARE Ukraine". Через соціальні мережі та месенджери поширюються повідомлення про можливість отримання грошової виплати для кожного українця.

Шахрайська схема "Програма виплат 6600 грн"

Шахрайська схема "Програма виплат 6600 грн". Через соціальні мережі та месенджери поширюються повідомлення про можливість отримання грошової допомоги від держави у розмірі 6600 гривень.

Шахрайська схема "Ідентифікація SIM-карти Київстар"

Шахрайська схема "Ідентифікація SIM-карти Київстар". Через соціальні мережі та месенджери поширюються повідомлення про можливість отримання грошових коштів у сумі 1000 грн за ідентифікацію SIM-карти.