Головна Банки Небанківський фінансовий сектор Кібершахрайство

Шахрайська схема "Допомога від ООН"

Шахрайська схема "Допомога від ООН". Через соціальні мережі та месенджери відбувається масове розповсюдження повідомлення про можливість отримання громадянам України фінансової допомоги від ООН у розмірі 12 000 грн.

Шахрайська схема "Дія"

Шахрайська схема "Дія". Через соціальні мережі та месенджери відбувається масове розповсюдження повідомлення про можливість отримання громадянам України фінансової допомоги через Дія у розмірі 7300 грн.

Шахрайська схема "Дія ЄВиплати"

Шахрайська схема "Дія ЄВиплати". Через соціальні мережі та месенджери відбувається масове розповсюдження повідомлення про можливість отримання громадянам України фінансової допомоги через Дія ЄВиплати у розмірі 12 000 грн.

Шахрайська схема "ЄПідтримка"

Шахрайська схема "ЄПідтримка". Через соціальну мережу Facebook відбувається масове розповсюдження рекламного повідомлення про можливість отримання громадянам України виплат e у розмірі 3300 грн. від ЄПідтримки пенсіонерам, тимчасово безробітним, малому та середньому бізнесу.

Шахрайська схема "Гуманітарний фонд України та ООН"

Шахрайська схема "Гуманітарний фонд України та ООН". Через соціальну мережу Facebook відбувається масове розповсюдження повідомлення про можливість отримання громадянам України компенсації від Гуманіторного фонду України та ООН у зв'язку із воєнним станом на території України.